gallery/без фона1

+38 (044) 332-93-31

Національний виробник горіхових паст, снеків, жувального мармеладу та льодяників

Головна -> Бренди ->"Українські горішки"

gallery/укр орех

Бренд "Українські горішки"

    Смажений арахіс з різними смаками «Українські горішки» - це лиш найвишуканіші горіхи всередині. Що мають не повторний насичений смак. Унікальність в відборі сировини і її обробці дають повну відмінність від тих аналогів, що вже є на ринку. Повністю перейнята європейська технологія і іноземна лінія для приготування найкращої вітчизняної арахісової пасти «Good Energy» дали змогу першими в Україні засвоїти технологію збереження корисних властивостей горіха під час його обжарювання, що значно розширює коло потенційних споживачів продукції.

    Горішки  зручно їсти будь де і вони не повторні як снек, але ще й є гарним перекусом для подолання відчуття голоду і отримання великої кількості корисних, необхідних людині речовин.

     Конкурентними перевагами є:

 - унікальна технологія виробництва,

 - унікальна сировина,

 - національний та яскравий дизайн,

 - низька ціна для кінцевого споживача на полиці, щоб кожен українець міг обрати для себе як варіант перекусу «Українські горішки».

     На разі запущене виробництво горішків в пачках по 35 грам і 50 грам, із трьома смаками: з сіллю, зі смаком сиру та зі смаком бекону. Що стосується вагової продукції, то ми поставляємо для профільних торгових точок нашу продукцію розфасовану по 1 кг зі всіма можливими смаками, на вимогу наших партнерів.         

gallery/укр-орешки_3пачки_ крупный
gallery/рыбка1
gallery/good1

Анкета потенційного партнера

Назва компанії  
Ваше ім'я  
Основний товар Вашої компанії  
Область України  
Конт. телефон  
Ел. пошта  
Яка ТМ Вас зацікавила?  
Тип Вашої компанії  
gallery/фон-желто_голубой2
gallery/222
gallery/good1
gallery/737694f8747dea2a4c59504331c8a47c_302x120