ТОВ Київ продукт - національний виробник продуктів харчування

tel/viber: +380984307234, +380664865733, +380443329331

Ім'я  
Телефон  

Зателефонуйте мені зараз

gallery/фемели банка

Шоколадно горіхова паста, 400 г

відправити запит на співпрацю

   Шоколадно - горіхова паста ТМ Family Choc

 

    Продукція ТМ «Family Choc» складається з натуральних інгредієнтів, відрізняється високою якістю і чудовими смаком, має оригінальний дизайн, що виділяється по відношенню з іншими конкурентами.
     Шоколадно–горіхова паста ТМ Family Choc – це ніжний і смачний десерт для всієї сім'ї. Виготовлена з любов'ю та турботою, прийдеться до смаку абсолютно всім: і тим, хто полюбляє вишукані солодощі, і тим, хто хоче отримати на сніданок смачний та ситний сандвіч, щоб бути енергійним та сконцентрованим протягом всього дня. Шоколадно-горіхова паста містить лісові горіхи, що робить її не тільки смачною, а й корисною для людей, зайнятих розумовою діяльністю чи навчанням. У даному продукті збережені кращі властивості всіх його складових Шоколадно-фундука паста, зроблена за самим вдалим європейським рецептом шоколадно-горіхової пасти. Кожна банка продукції містить 39 г. фундука, що дозволяє відносити даний продукт до лінійки корисних продуктів. Ступінь помолу в 20 мікрон дає неповторний ніжний смак.

   

     Конкурентними перевагами є:
- продукція поставляється у брендованих боксах по 6 шт., що дає можливість вести подальшу блочну реалізацію в торгові точки

- максимальний для українського ринку вміст фундуку - 9,5%

- унікальний та вишуканий дизайн, що робить продукцію добре помітною на полиці магазина
- наявність готових кейсів для продажу продукції в торгову точку
 - максимально низька ціна для кінцевого споживача, що робить продажі масовими

Назва Вашої компанії   
Місто  
Ім`я  
Телефон   
Ел. пошта  
Яка продукція Вас зацікавила?