снеки производитель Украина

Рибні снеки вже давно стали смачним і корисним делікатесом. Вони класифікуються за різними параметрами. Найголовніший – це сировина, з якого буде виготовлятися продукт. Для приготування снеків найчастіше використовують різні види риб, кальмарів та креветок.

Далі рибу класифікують за видом готового продукту. З риби і морепродуктів роблять стружку, смужки, кільця, чіпси або ж готові тушки дрібної рибки готують цілком.

Останній параметр – це спосіб приготування. Рибку в’ялять, сушать, або коптять гарячим або холодним методом.

Чи корисні рибні снеки?
Слід зазначити, що в першу чергу, вони дуже смачні. Їх можна використовувати як закуску до пива, так і просто є по дорозі. Снеки досить калорійні і поживні.

Рибні снеки корисні тим, що в них міститься багато кальцію, фосфору і фтору, корисного для мозку і кісток. Крім цього, в готовому продукті зберігаються жири ОмГАУ-3, які корисні для всього організму.

А як же вибрати якісну рибку?

Якість снеків спочатку залежить від того, чи правильно вони готувалися і дотримувалися при цьому всі технології. Але так як ми не можемо це побачити і проконтролювати, є інші способи визначити якість рибки та інших морепродуктів:
Спочатку потрібно подивитися термін придатності, перш ніж купувати готовий продукт;
Потім перевірте цілісність упаковки: вона повинна бути цілою і герметичній;
Не беріть снеки на вагу, так як невідомо, скільки їх зберігали після відкриття упаковки;
Слідкуйте, щоб на упаковці було присутнє назва готової риби, а не просто слово «риба». Така продукція може бути не найкращої якості.

З упаковкою ми розібралися, тепер потрібно звернути увагу на його вміст:

Завжди пам’ятайте, що риба повинна бути однорідного кольору, без всяких там розлучень і темних плям;
Луска якісного снека – блискуча, колір риби світлий, іноді прозорий.
Якщо ви бачите, що перед вами риба іржавого відтінку, не беріть її, вона буде гірчити, так як в НЙ окислились жири. Це говорить про те, що була порушена технологія виробництва або рибка зберігався неналежним чином;
Снеки повинні мати свіжий запах, не повинно бути запаху сирості, прілості або цвілі;
Якщо вам здається, що снеки пахнуть ліками, швидше за все, в них додали консерванти.

Як перевірити свіжість і якість рибних снеків?
Проведіть невеликий тест. Занурте рибну паличку в воду і спробуйте нею щось намалювати на папері. Якщо у вас вийде, значить в снеки були додані барвники. Такі снеки не варто їсти, адже справжній продукт повинен складатися тільки з риби і солі.

Що стосується кальмарів, то справжні якісні кальмари дуже корисні для організму. Їх особливість в тому, що вони не вбирають солі важких металів, як це роблять інші жителі морів і океанів. Якщо ви відчуваєте, що кальмар на смак солодкуватий, значить при його приготування додати штучні підсолоджувачі. Найчастіше з кальмарів, вирощених на фермах, роблять кільця і ​​смужки, а це значить, що в них неодмінно будуть антибіотики. Тому, якщо ви хочете поласувати кальмарчика, вибирайте стружку. У справжнього кальмара тягнеться волокнисте м’ясо, яке буде довго жуватися.

Тепер поговоримо про розфасовці. Як правило, снеки фасують в об’ємні пакети. Насправді це все видимість, готового продукту там мало. Тому коштують вони не так дешево, як здається при вигляді об’ємної упаковки. Не забувайте, що навіть в найякісніших снеках присутньо багато солі, тому не зловживайте цим продуктом. Не залишайте рибні снеки на світлі, закриту упаковку зберігайте в холодильнику, а відкриту постарайтеся швидше з’їсти. Слідуючи цим нечисленним правилам, ви будете отримувати максимальну кількість користі від уживаних рибних снеків.